ArtArmor та ЛОК обмінюють «відстріляні» бронеплити на нові бронежилети

Засновник мистецького проєкту ArtArmor Олександр Ковальчук та Голова правління Львівського Оборонного Кластера (ЛОК) Максим Плєхов в ефірі «Суспільне. Новини» розповіли про запуск програми обміну бронеплит, які врятували життя, на нові бронежилети.

 

За словами Максима Плєхова, суть ідеї полягає в тому, щоб захисники й захисниці України, які мають пошкоджену бронеплиту та історію, як та врятувала їм життя, передавали свої «використані» засоби захисту до ЛОК.

 

Оборонне підприємство натомість надсилатиме їм нові бронеплиту та «плитоноску», а пошкоджена броня буде передана команді ArtArmor для перетворення на артоб’єкти.

 

Разом з тим засновник ArtArmor Олександр Ковальчук наголосив, що для нас важливою є не тільки бронеплита, яка врятувала життя людині, а й історія порятунку. Ця історія надалі буде використана митцями при створенні артоб’єкту.

 

«Нова пошта», відома українська компанія та один з ключових партнерів ArtArmor, також бере участь в програмі обміну бронеплит. Завдяки її підтримці захисники й захисниці України можуть безплатно відправити свої бронеплити Львівському Оборонному Кластеру, і так само безплатно їм доставлять нові засоби захисту. Ми дуже вдячні «Новій пошті» за підтримку!

 

Історії порятунку людських життів надзвичайно важливі для ArtArmor, адже захищати синів і доньок України – наша головна мета. Далі ми покажемо вам історію бійця з позивним FOX, якого бронежилет врятував від уламків 120-міліметрової міни.