Олексій Сай

Без назви. 2022.

 

25х30х2 см.

 

Композитний матеріал, змішана техніка.

 

 

Навіть після найтемнішої ночі настає світанок. Ця істина незаперечна, як і повна гармонія чорного та білого кольорів, яку використовує митець для створення свого арт-об’єкта. Ця лаконічна й водночас промовиста робота нагадує нам про те, що внесок кожного важливий. За кожною плитою, за кожним бійцем, за кожним українцем стоїть Україна. Ми всі єдині, кожен — частина цілісної незалежної України, вільного демократичного світу. Ця суть непорушна, як гармонійний союз чорного та білого кольорів.

 

Олексій Сай (1975 р. н.) — сучасний український художник, який працює з різними медіа, проте найбільш знаний своїм авторським винаходом — практикою Excel-Art.
Закінчив Київський художньо-промисловий технікум за спеціальністю графічний дизайн та Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Номінант премії PinchukArtCentre 2009 року. Митець веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном. Так роботи художника експонувались у Black Square Gallery (США), Saatchi Gallery (Велика Британія), Bunsen Goertz Gallery (Німеччина) тощо.