Андрій Блудов

Лист. 2022.

 

61х53 см.

 

Бронепластина, емаль, акрил, авторська техніка.

 


 

«Я дуже мрію грати з друзями під мирним небом. Повертайся скоріше додому з перемогою, здоровим!»

 

Кожна плита проживає своє життя, захищаючи життя бійця. Вона зберігає історію прожитого та боронить історію майбутнього. Діти, наше майбутнє, майбутнє України — об’єкт захисту та одночасна опора, джерело натхнення, стійкості та сили. Їхні серця б’ються в такт із серцями бійців та серцем України. Якби бойові дії були настільки ж ілюзорними, як дитяча уява зображує їх на малюнках у шкільному альбомі.
Лист бійцям на фронт, написаний дитячою рукою, — це оберіг, що підтримує ланцюг безцінного зв’язку між «воїном» і «домом». Допоможемо разом зберігати цей зв’язок!

 

Андрій Блудов (1962 р. н.) — відомий український художник, знаний своїм впізнаваним авторським стилем, заслужений діяч мистецтв України, старший викладач живопису в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Працює в царині живопису, графіки, відео. У творах художника поєднуються елементи міфологічності, сюрреалізму й авангарду. З 1988 року веде активну виставкову діяльність в Україні, США, Європі та Азії. Твори митця входять до складу колекцій поважних українських музейних інституцій та приватних колекцій в Україні, Швейцарії, Бельгії, США, Нідерландах, Австрії, Франції, Іспанії.