Леонід Колодницький

Protect!. 2022.

 

30х26 см.

 

Метал, акрил.

 

 

Лаконічний живопис Леоніда Колодницького робить твір зрозумілим без слів. Художник малює швидко й чітко, ніби піддаючись неконтрольованому імпульсу, що йде зсередини.

 

Букви, розкидані по полотну, з’єднані витіюватою лінією, яка, блукаючи поверхнею плити, прокладає шлях до серця воїна, до серця України, до серця, що пульсує свободою та любов’ю. Ця лінія веде наш погляд і спонукає до народження імпульсу об’єднання, прояву колективної сили та стійкості. Protect! Захисти!

 

Леонід Колодницький (1961 р. н.) — український живописець. У 1992 році закінчив Харківську академію дизайну та мистецтв (відділення монументального та декоративного живопису). Також є професійним художником-реставратором, понад 10 років працює в Національному заповіднику «Софія Київська». Твори митця прикрашають приватні колекції в Україні та за кордоном.
Живопис Леоніда Колодницького останні роки тяжіє до абстрактного експресіонізму. Майстерне вміння митця використовувати пластичні можливості ліній допомагає йому створювати багатосюжетні композиції, у кожній з них важливим є гармонізація внутрішнього простору.