ARTISTS OPEN CALL

open-call open-call

Про проєкт

ArtArmor — це унікальний мистецький проєкт, створений в Україні для підтримки України та допомоги всьому вільному світу. Проєкт є справді унікальним та глобально об’єднувальним, адже тут мистецтво рятує життя не метафорично, а в прямому сенсі.

Бронежилет, бронік, броня — так по-різному називають просту, але надзвичайно важливу річ, яка є основним елементом захисту солдата, адже захищає тіло від травм.

Ми знайшли спосіб використати мистецтво таким чином, щоб дати броні шанс рятувати життя знову.

За підтримки Збройних Сил України ми збираємо справжні бронеплити, які вже успішно виконали свою місію в бою — зупинили ворожі кулі й осколки — та з допомогою митців перетворюємо їх на артоб’єкти.

До проєкту щодня приєднуються нові митці, і багато артоб’єктів зараз у процесі створення.

Наша мета — створити артоб’єкти, які будуть представлені в рамках виставкового туру Європою. А головна подія проєкту — благодійний артаукціон у Лондоні в жовтні 2023 року. Кошти, зібрані в рамках проєкту, будуть спрямовані на надання допомоги та задоволення гуманітарних потреб Збройних Сил України, що сприятиме забезпеченню сталого миру. Зокрема кошти підуть на придбання нелетальних сучасних засобів захисту (бронежилети, шоломи, костюми тощо), обладнання для розмінування, лікування та реабілітації українських захисників.

Відео

Презентація

Запрошення

Запрошуємо міжнародних художників долучитись до нашого проєкту та зробити внесок, створивши артоб’єкт на основі плити з бронежилета, і пожертвувати його для участі у виставках і благодійному аукціоні.

Зверніть увагу, що куленепробивних плит, які можна використовувати як полотно для майбутніх артоб’єктів, є обмежена кількість. Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, повідомте нам про це якнайшвидше, щоб ми могли їх забронювати для вас.

Приклади бронеплит для роботи ви можете переглянути на сайті проєкту.

Якщо ви зацікавлені стати частиною проєкту, прочитайте Правила та подайте заявку для участі.