ПЕТРО БЕВЗА

Невід’ємне. 2022.

 

25х30х2 см та 55х45 см.

 

Полотно, акрил, олія, керамічна плита.

 

 

«У певні моменти отримуєш змогу відчути й осмислити велич людей, які поруч. На передовій, але поруч», — Петро Бевза.

Українські воїни, ніби білі сапсани, демонструють непереборну силу духу, що живе в їхніх великих серцях. Їхні намірі чисті, а незнищенна душа оживає та прямує у світле майбутнє.

 

Створений митцем діалог відпрацьованої плити та живопису — це розмова творчої живильної сили та жорстокості, знищення. Вона є певною рефлексією спільного українського буття. Буття Перемоги, Війни і Любові. Єднання. Свободи. Боротьби і Звитяги. Воїн і всі учасники творення наповнюють одне одного переможною енергією, енергією життя та свободи.

 

Петро Бевза (1963 р. н.) — український художник, скульптор. Автор ідей, співкуратор та учасник багатьох художніх проєктів в Україні, Швейцарії, Франції, Бельгії, Швеції, Німеччині, Люксембургу, Литві, Польщі, США, Канаді.
Митець сповідує принцип «мистецтво навколо нас» і стверджує істину про те, що справжнє мистецтво народжується з любові.
Пан Бевза є набувачем багатьох відзнак у мистецькому полі. Його твори входять до складу колекцій ключових українських музейних інституцій, зокрема Національного художнього музею України, Національного музею «Київська картинна галерея» та багатьох інших, а також містяться в приватних українських та міжнародних колекціях.