“ArtArmor”: в Україні започаткували мистецький проект для армії

“ArtArmor”: в Україні започаткували мистецький проект для армії

В Україні започаткували мистецький проект “ArtArmor”, ініціатором та організатором якого став волонтерський рух “Ukraine for Heroes”. Презентація уже за місяць – 14 жовтня, передає УНН.

 

“Допомагати – це поклик душі нашої великої волонтерської родини “Ukraine for Heroes”. Проект “ArtArmor” – про допомогу і заради нашої армії та наших Героїв! Тих, хто рятує життя кожного у тилу, хто ризикує собою звільняючи кожен сантиметр рідної землі, тих, за кого ми молимося і кого так чекаємо додому!” – йдеться у повідомленні.

 

За допомогою Генерального штабу ЗСУ та особисто Валерія Залужного, Міністерства оборони України та особисто Олексія Резнікова волонтери відшукали справжні “відпрацьовані” бронеплити від бронежилетів, які побували в бою, зупинили ворожі кулі й осколки і врятували найцінніше – життя наших Героїв.

 

“Уперше бронеплити стають мистецькими об’єктами! Найвідоміші митці нашої країни роблять із цих плит унікальні твори, які нагадуватимуть світу про війну в Україні. І про те, як ми потребуємо інструментів у цій боротьбі добра проти зла!

 

Згоду на участь у “ArtArmor” дали: Tiberiy Szilvashi, Назар Білик, Petro Bevza, Bludov Andrei, Юрій Вакуленко, Liosha Say, Світлана Ратошнюк, Anton Logov, Leonid Kolodnitsky”, – йдеться у повідомленні.

 

Проект підтримали ЗСУ, МВС, Міноборони.