У Києві відкрили виставку проекту ArtArmor

У Києві відкрили виставку проекту ArtArmor

Перший етап амбітного благодійного мистецького проекту ArtArmor провела команда нашого волонтерського центру Ukraine For Heroes спільно з агенством McCann Kyiv та арткураторкою та радницею з мистецтва Іриною Юферовою, командою Студія “Квартал 95” Артем Гагарін Михайліченко.

У День захисників та захисниць закрита станція метро “Майдан Незалежності” стала місцем для презентації унікального проєкту ArtArmor.

Відомі українські митці, серед яких Тиберий Силваши, Назар Білик, Петро Бевза, Андрій Блудов, Юрій Вакуленко, Юрій Вакуленко, Олексій Сай, Світлана Ратошнюк, Антон Логов, Леонід Колодницький, перетворили бронеплити, котрі в боях врятували життя нашим воїнам на арт-об’єкти з ексклюзивними історіями.

Завдяки такому креативному підходу броня рятуватиме життя вдруге, адже кошти з продажів арт-об’єктів підуть на закупівлю нових засобів індивідуального захисту для наших військових.

Наступним етапом розвитку проєкту стане залучення світових митців та міжнародних арт-інституцій для проведення благодійних аукціонів.

ArtArmor підтримують Збройні Сили України, МВС України, Міністерство оборони України, Міністерство культури та інформаційної політики України.